Připravenost:

z $43 000
$1 536/м²
Útulné studio 28 m² v
Вторичная недвижимость
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $35 600
$1 099/м²
Prostorné studio o rozloze 32,4 m² v
Casa Di Batumi

z $80 000
$1 510/м²
Funkční 2pokojový byt 53 m²
Вторичная недвижимость
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $44 400
$1 269/м²
Kompaktní studio s panoramatem 35 m² v
Royal Residence

z $87 000
$1 243/м²
Světlý byt v novostavbě 70 m² v
Royal Residence

z $104 000
$1 794/м²
Útulný apartmán s výhledem na moře 58 m² v
Orbi Residence
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".