כל האובייקטים
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $42 180
$1 319/מ"ר
סטודיו בשטח של 32 מ"ר, מוכן לגימור סופי
Вторичная недвижимость

מִן $80 000
$1 510/מ"ר
דירת 2 חדרים פונקציונלית בשטח של 53 מ"ר
Вторичная недвижимость

מִן $114 400
$2 159/מ"ר
דירת 2 חדרים מרווחת בשטח של 53 מ"ר
Вторичная недвижимость
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $67 600
$1 764/מ"ר
דירת חדר מעוצבת ומרוהטת, 38 מ"ר
Вторичная недвижимость
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $44 400
$1 269/מ"ר
סטודיו קומפקטי עם נוף פנורמי בשטח של 35 מ"ר ב-
Royal Residence

מִן $87 000
$1 243/מ"ר
דירה מוארת בבניין חדש, בשטח של 70 מ"ר, ב-
Royal Residence

מִן $71 000
$1 794/מ"ר
דירת 3 חדרים משפחתית משופצת, 64.3 מ"ר
Вторичная недвижимость
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $104 000
$1 794/מ"ר
דירה נעימה בשטח של 58 מ"ר עם נוף לים ב-
Orbi Residence

מִן $33 000
$1 223/מ"ר
סטודיו קומפקטי בשטח של 27 מ"ר הזקוק לשיפוץ ב-
Casa Di Batumi
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"