Готовність:

від $72 000
$2 482/м²
Готова студія в престижному будинку 29 м² в
Alliance Palace

від $42 180
$1 319/м²
Готова до чистового оздоблення студія 32 м²
Вторичная недвижимость

від $55 880
$1 471/м²
Простора студія під ремонт 38 м²
Вторичная недвижимость

від $80 000
$1 510/м²
Функціональна 2-кімнатна квартира 53 м²
Вторичная недвижимость

від $114 400
$2 159/м²
Простора 2-кімнатна квартира 53 м²
Вторичная недвижимость
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $35 000
$1 232/м²
Компактна студія з видом на море 28.4 м² в
Green House

від $67 600
$1 764/м²
Дизайнерська однушка з меблями 38 м²
Вторичная недвижимость

від $131 000
$2 015/м²
Готова двушка з паркінгом 65 м²
Вторичная недвижимость
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $44 400
$1 269/м²
Компактна студія з панорамою 35 м² у
Royal Residence

від $87 000
$1 243/м²
Світла квартира в новому будинку 70 м² в
Royal Residence

від $71 000
$1 794/м²
Сімейна трикімнатна квартира з ремонтом 64.3 м²
Вторичная недвижимость
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $104 000
$1 794/м²
Затишні апартаменти з морським краєвидом 58 м² у
Orbi Residence

від $33 000
$1 223/м²
Компактна студія під ремонт 27 м² в
Casa Di Batumi
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"