Квартири з двома спальнями в Старому Місті
Готовність:

від $131 000
$2 015/м²
Готова двушка з паркінгом 65 м²
Вторичная недвижимость

від $120 000
$1 500/м²
Простора двокімнатна квартира 80 м² у
Litus City

від $171 050
$2 750/м²
Простора двокімнатна квартира 62.2 м² у
Argo Family

від $107 646
$1 540/м²
Комфортна 2-кімнатна квартира 69.9 м² у
DEST // Asatiani
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $85 442
$1 190/м²
Світла простора двушка в центрі 71.8 м² в
History Home
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $90 350
$1 300/м²
Сучасна 2-кімнатна квартира 69.50 м² у
Modern Ultra

від $76 450
$1 100/м²
Затишна 2-кімнатна квартира 69.50 м² у
Modern Ultra
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"