Připravenost:

z $46 428
$1 460/м²
Moderní studio 35,8 m² v
Leon Towers

z $150 325
$2 000/м²
Kompaktní studio u parku 42,95 m² v
Metro City Residence
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $0
$1 100/м²
Moderní dvoupokojový 56,38 m2 v
Bless Tower
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $0
$1 100/м²
Laconistic studio v mrakodrapu 34,11 m² v
Bless Tower

z $81 926
$1 704/м²
Útulný byt s 1 ložnicí 48,10 m² v
Stay & Rent

z $81 647
$1 705/м²
Útulné studio s výhledem na hory 47,90 m² v
Stay & Rent

z $77 876
$1 613/м²
Útulná ložnice s výhledem na hory 48,30 m² v
Stay & Rent
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $74 839
$1 778/м²
Moderní studio 42,10 m² v
Stay & Rent

z $73 910
$1 597/м²
Studio s velkou terasou 46,30 m² v
Stay & Rent

z $72 161
$1 735/м²
Studio s výhledem na moře 41,60 m² v
Stay & Rent
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".