Připravenost:

z $81 700
$1 900/м²
Prostorná ložnice v Botanickém sadu 43 m² v
Thalassa Group

z $61 710
$1 700/м²
Útulné studio s výhledem na moře 36,3 m2 v
Thalassa Group
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $0
$830/м²
Studio s rekonstrukcí u moře 30,3 m² v
Kolos Resort

z $0
$830/м²
Světlá ložnice s rekonstrukcí 45,7 m2 v
Kolos Resort
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $169 904
$1 640/м²
Prostorný byt s jednou ložnicí 103,6 m² v
Mardi Aquapark

z $91 350
$1 740/м²
Jeden apartmán u moře s aquaparkem 52,5 m² v
Mardi Aquapark

z $66 511
$1 465/м²
Prostorná ložnice s balkonem 45,4 m2 v
Kolos Residence
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $45 897
$1 535/м²
Studio v moderním komplexu 29,9 m² v
Kolos Residence

z $79 520
$1 400/м²
Útulná 2ložnice u moře 56,8 m² v
A.Sector Megobroba

z $332 920
$1 400/м²
Vila s výhledem na moře 237,8 m2 v
Villa Makhinjauri
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".