Квартири з однією спальнею в Старому Місті
Готовність:

від $60 600
$1 500/м²
Простора однушка в Старому місті 40.4 м² в
Litus City

від $117 320
$2 800/м²
Однокімнатна квартира 41.9 м² в
Argo Family
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $100 772
$1 180/м²
Простора квартира-студія 85.4 м² у
Silver Point
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $182 400
$3 000/м²
Простора однушка в серці Батумі 60.8 м² в
Batumi Concept
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $85 310
$1 900/м²
Ексклюзивна 1-кімнатна квартира 44.90 м² в
Modern Ultra

від $66 720
$1 600/м²
Елегантна 1-кімнатна квартира 41.70 м² у
Modern Ultra

від $72 850
$1 550/м²
Сучасна 1-кімнатна квартира 47.00 м² у
Modern Ultra

від $59 805
$1 350/м²
Світла лаконічна однушка 44.30 м² в
Modern Ultra
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"