Готовність:

від $35 000
$1 112/м²
Студія за 50 м від моря 31.5 м² в
Kolos Residence

від $35 000
$1 232/м²
Компактна студія з видом на море 28.4 м² в
Green House
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $61 290
$900/м²
Простора однушка біля соснового бору 68.1 м² в
Dream Corner
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $61 710
$1 700/м²
Затишна студія з видом на море 36.3 м² у
Thalassa Group
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $169 904
$1 640/м²
Простора двокімнатна квартира 103.6 м² у
Mardi Aquapark

від $91 350
$1 740/м²
Однушка біля моря з аквапарком 52.5 м² в
Mardi Aquapark
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"