דירות בבגרטיוני [באטומי]
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $59 805
$1 350/מ"ר
דירה מוארת ומרווחת בגודל 44.30 מ"ר ב
Modern Ultra

מִן $103 415
$1 850/מ"ר
דירת חדר מרווחת ופתוחה בשטח של 55.90 מ"ר ב
Modern Ultra
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $84 840
$1 400/מ"ר
דירת חדר מרווחת עם נוף פנורמי 60.60 מ"ר ב
Modern Ultra

מִן $76 450
$1 100/מ"ר
דירת 2 חדרים נעימה בשטח של 69.50 מ"ר ב-
Modern Ultra
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"