Готовність:

від $238 560
$2 100/м²
Містка двушка з терасою 113.60 м² в
Real Palace Green
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"