Квартири з терасою/балконом у районі Багратіоні
Готовність:

від $59 000
$1 642/м²
Комфортна та затишна 1-кімнатна квартира 35.95 м² в
Вторичная недвижимость

від $72 000
$1 377/м²
Готова до життя однушка 52.3 м² за
Вторичная недвижимость

від $77 000
$1 925/м²
Стильна студія з повноцінною кімнатою 40 м² в
Sunrise Palace
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $67 600
$1 764/м²
Дизайнерська однушка з меблями 38 м²
Вторичная недвижимость

від $71 000
$1 794/м²
Сімейна трикімнатна квартира з ремонтом 64.3 м²
Вторичная недвижимость
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $47 040
$1 120/м²
Затишна однушка в діловому районі 42 м² в
Orbeliani Residence

від $90 440
$1 190/м²
Сімейна трикімнатна квартира в зручному районі 76 м² в
Orbeliani Residence

від $37 723
$1 190/м²
Затишна студія в центрі 31.7 м² в
Orbeliani Residence

від $122 850
$1 170/м²
Сімейна трикімнатна квартира 105 м² у
Savane Melikishvili
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $85 176
$1 170/м²
Простора двушка в тихому районі 72.8 м² в
Savane Melikishvili
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"