Готовність:
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від 5 609 119 ₽
126 903 ₽/м²
Затишна однушка з терасою 44.20 м² в
Blue Sky Tower

від 5 601 281 ₽
160 495 ₽/м²
Затишна однушка 34.90 м² у
Blue Sky Tower
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від 4 997 968 ₽
147 432 ₽/м²
Студія 33.90 м² у
Blue Sky Tower

від 4 997 968 ₽
147 432 ₽/м²
Світла студія 33.90 м² у
Blue Sky Tower

від 4 956 688 ₽
154 896 ₽/м²
Сучасна студія 32.00 м² у
Blue Sky Tower
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від 3 923 547 ₽
134 368 ₽/м²
Сучасна студія 29.20 м² у
Blue Sky Tower

від 4 877 560 ₽
100 776 ₽/м²
Затишна однушка 48.40 м² у
Calligraphy Towers
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"