Квартири від забудовника в районі Аеропорту
Готовність:

від $78 875
$1 250/м²
Затишна однокімнатна квартира 63.1 м² в
Artex Gate

від $126 375
$1 250/м²
Простора 2-к з величезним балконом 101.1 м² у
Artex Gate

від $33 625
$1 250/м²
Компактна студія з просторим балконом 29.3 м² в
Artex Gate

від $44 250
$1 250/м²
Сучасна студія біля аеропорту 35.4 м² в
Artex Gate

від $0
$0/м²
Розкішна триповерхова вілла 148.79 м² у
Prime Batumi
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $0
$0/м²
Трикімнатна триповерхова вілла 135.31 м² у
Prime Batumi

від $0
$0/м²
Двоповерхова троячка з ремонтом 93.58 м² в
Prime Batumi

від $0
$0/м²
Двокімнатна квартира 58.66 м² в
Prime Batumi
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $0
$0/м²
Затишна однокімнатна квартира 39.45 м² в
Prime Batumi

від $0
$0/м²
Компактна студія з ремонтом 33.96 м² в
Prime Batumi

від $221 000
$1 300/м²
Простора вілла на трьох рівнях 170 м² в
Rendez-Vous Batumi

від $379 548
$1 300/м²
Чотириспальна вілла з терасою 291.96 м² в
Green Gardens
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $411 216
$1 300/м²
Комфортна вілла з просторими кімнатами 316.32 м² в
Green Gardens

від $251 263
$1 152/м²
Простора трирівнева вілла з терасою 218.11 м² в
Green Gardens

від $469 890
$2 270/м²
Трирівнева вілла з терасою 207 м² в
Via Villas Batumi

від $135 597
$1 150/м²
Затишна вілла в камерному селищі 117.91 м² в
Sunny Cottage

від $331 500
$1 700/м²
Просторий 6-спальний таунхаус 195 м² у
Luxmsheni Batumi Villas
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"