Квартири з однією спальнею на Новому Бульварі
Готовність:

від $102 000
$1 594/м²
Простора однушка 64 м² у
Вторичная недвижимость

від $63 200
$1 288/м²
Простора однокімнатна квартира 49 м² у
Вторичная недвижимость
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $92 418
$1 460/м²
Простора однокімнатна квартира в хмарочосі 63.3 м² в
Leon Towers

від $56 826
$1 155/м²
Простора 1-кімнатна квартира 49.2 м² у
New Boulevard Residence
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $0
$0/м²
Світла 1-кімнатна квартира 47.9 м² у
Avangard Seaside Area

від $50 930
$1 100/м²
Простора однушка з газом біля моря 46.3 м² в
Aisi Batumi

від $0
$1 100/м²
Затишна однушка 53.43 м² у
Bless Tower

від $0
Затишна однушка в центрі 47.5 м² в
Aisi Status
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $81 926
$1 704/м²
Затишна 1-кімнатна квартира 48.10 м² в
Stay & Rent

від $77 876
$1 613/м²
Затишна однушка з видом на гори 48.30 м² в
Stay & Rent
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"