Připravenost:

z $169 350
$1 500/м²
Třípokojový byt v historickém centru 112,9 m² v
Litus City

z $120 000
$1 500/м²
Prostorný byt s jednou ložnicí o rozloze 80 m² v
Litus City

z $60 600
$1 500/м²
Prostorná ložnice na Starém Městě 40,4 m2 v
Litus City

z $52 220
$1 400/м²
Útulné studio 37,3 m² v
Litus City
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $182 400
$3 000/м²
Prostorná ložnice v centru Batumi 60,8 m2 v
Batumi Concept
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $85 310
$1 900/м²
Exkluzivní byt s 1 ložnicí 44,90 m² v
Modern Ultra

z $66 720
$1 600/м²
Elegantní byt s 1 ložnicí 41,70 m2 v
Modern Ultra

z $72 850
$1 550/м²
Moderní byt s 1 ložnicí 47,00 m² v
Modern Ultra

z $41 040
$1 350/м²
Moderní garsonka 30,40 m² v
Modern Ultra

z $90 350
$1 300/м²
Moderní 2-pokojový byt 69,50 m² v
Modern Ultra
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".