Готовність:

від $43 000
$1 536/м²
Затишна студія 28 м² у
Вторичная недвижимость

від $69 000
$2 091/м²
Сучасна студія з новим ремонтом 33 м² в
Вторичная недвижимость

від $35 000
$1 000/м²
Лаконічна студія під ваш дизайн 35 м² в
Вторичная недвижимость

від $47 000
$1 469/м²
Затишна студія з ремонтом біля моря 32 м²
Вторичная недвижимость
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $35 350
$1 112/м²
Затишна студія з висотним шармом 31.8 м² у
Вторичная недвижимость

від $80 000
$1 819/м²
Преміальна студія з ремонтом 44 м² в
Ande Tower 2

від $36 000
$1 310/м²
Лаконічна студія з видом на гори 27.5 м²
Вторичная недвижимость
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $87 400
$1 653/м²
Простора студія з якісним ремонтом 52.9 м² у
White House

від $57 000
$1 810/м²
Світла студія з акуратним ремонтом 31.5 м²
Вторичная недвижимость

від $42 180
$1 319/м²
Готова до чистового оздоблення студія 32 м²
Вторичная недвижимость

від $55 880
$1 471/м²
Простора студія під ремонт 38 м²
Вторичная недвижимость
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $50 000
$1 367/м²
Світла студія в чорному каркасі 36.6 м² у
REAL PALACE BLUE

від $44 400
$1 269/м²
Компактна студія з панорамою 35 м² у
Royal Residence

від $46 428
$1 460/м²
Сучасна студія 35.8 м² у
Leon Towers

від $31 450
$850/м²
Сучасна студія 37 м² у
Batumi Elegance

від $46 816
$1 672/м²
Затишна студія на першій лінії 28 м² у
Aqua Hotel & Apartments
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"