Готовність:

від $35 350
$1 112/м²
Затишна студія з висотним шармом 31.8 м² у
Вторичная недвижимость

від $80 000
$1 819/м²
Преміальна студія з ремонтом 44 м² в
Ande Tower 2

від $36 000
$1 310/м²
Лаконічна студія з видом на гори 27.5 м²
Вторичная недвижимость

від $68 000
$2 125/м²
Елітна студія з панорамним морем 32 м² в
Blue Sky Tower

від $138 370
$4 142/м²
Елегантна студія з видом на море 33.4 м² в
Alliance Privilege
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $72 000
$1 377/м²
Готова до життя однушка 52.3 м² за
Вторичная недвижимость

від $77 000
$1 925/м²
Стильна студія з повноцінною кімнатою 40 м² в
Sunrise Palace
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $78 875
$1 250/м²
Затишна однокімнатна квартира 63.1 м² в
Artex Gate

від $126 375
$1 250/м²
Простора 2-к з величезним балконом 101.1 м² у
Artex Gate

від $33 625
$1 250/м²
Компактна студія з просторим балконом 29.3 м² в
Artex Gate

від $44 250
$1 250/м²
Сучасна студія біля аеропорту 35.4 м² в
Artex Gate
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $87 400
$1 653/м²
Простора студія з якісним ремонтом 52.9 м² у
White House

від $145 000
$2 231/м²
Двійка з великим балконом і видом 65 м²
Вторичная недвижимость
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"